Асоціація забезпечення подій 06.11.2018 року в м. Києві провела Першу всеукраїнську конференцію представників прокатного бізнесу, на якій брало участь близько 100 учасників, в тому числі, перші партнери Асоціації – спікери по напрямкам роботи.

Конференція підняла основні питання та проблеми прокатного бізнесу, об’єднала спільноту, визначила напрямки, по яким доцільно працювати надалі.

На Конференції було презентовано Асоціацію забезпечення подій, як організатора Конференції та як єдине в Україні професійне об’єднання представників компаній, які займаються матеріально-технічним забезпеченням подій. Всіх учасників Конференції було запрошено до співпраці у Асоціації.

Темою Проблеми з персоналом в прокатному бізнесі було розпочато роботу спікерів, на цю тему запрошено Галину Андрик – керуючого партнера (власника) Консалтингового агентства «АКОРД консалтинг».

Галина Андрик - консультант з підбору, оцінки та розвитку персоналу, коуч, тренер, психолог. Досвід роботи в сфері психологічного консультування з 1997 р. Досвід роботи в сфері управління персоналом з 2004 року. Досвід впровадження проектів у галузі управління персоналом: побудова та оптимізація процесів підбору, адаптації, оцінки, навчання та розвитку персоналу, розробка і впровадження HR- політик і стратегій, оптимізація систем оплати праці і нематеріальної мотивації, побудова системи внутрішніх комунікацій.

На Конференції Галина Андрик доповіла про «Тенденції на ринку персоналу на 2019 рік», а також розкрила тему «Психотипи людей», що врахувати при підборі персоналу, які сильні і слабкі сторони того чи іншого психотипу, як поєднувати людей різних психотипів у команді, їх ролі, їх ефективна взаємодія.

Для обговорення теми Безпека бізнесу було запрошено спікером експерта захисту бізнесу Володимира Полевого, Головного редактора журналу «Бізнес».

Володимир Полевий докладно доповів про можливості і ефективність Кооперації з питань безпеки, наводив приклади конкретних кримінальних проваджень і результати роботи про них, надав учасникам конкретні поради як не стати жертвою протиправних дій.

Варіанти та пропозиції Фінансування прокатного бізнесу були обговорені із Смоковим Михайлом – представником ПриватБанку, який розповів про банківські продукти, найактуальніші пропозиції та варіанти спрощеного оформлення запозичень для бізнесу. Тема фінансування перетнулась із темою страхування обладнання, щоб мати можливість його заставити.

Страхування було представлено Страховою компанією «Країна».

Буднік Юрій Анатолійович Директор управління по роботі з фінансовими установами Страхової Компанії «КРАЇНА», економіст, методолог та андерайтер, в страхуванні працює більше 15 років. Має досвід успішної реалізації та впровадження складних фінансових проектів із крупними банками та корпоративними клієнтами. Розробник нових інноваційних для України страхових продуктів та знавець базового страхування.

та Довгаленко Дмитро Іванович - Заступник Голови правління Страхової Компанії «КРАЇНА». (Член Правління страховика). В страхуванні працює 20 років. Основні напрямки: адрерайтинг та перестрахування.

Доповідачі представили страхову компанію «Країна», яка в рамках співпраці із Асоціацією забезпечення подій почала розробляти страхові продукти, адаптовані під специфіку прокатного бізнесу, тобто майнового страхування та страхування перевезень (вантажів), також різних форм страхування відповідальності та страхування персоналу.

Ця робота тільки розпочалась, ми впевнені, що результатом співпраці Асоціації із страховиком будуть адаптовані доступні та прості в оформлені договори страхування.

З метою правової фахової підтримки учасників на Конференцію були запрошені практикуючі адвокати.

Чаплян Сергій - Управляючий партнер, адвокат Адвокатського об’єднання «Юсгард». Представляє інтереси своїх клієнтів у судах всіх рівнів у найскладніших справах в галузі інвестиційного права та нерухомості, спори з контролюючими державними органами, договірного права та стягнення заборгованості. Фаховий юрист, займається практичною та науковою діяльністю. Досвід роботи у галузі юриспруденції більше 15 років.

Сергій Чаплян доповів про ефективні правові методи захисту бізнесу від перевірок державними органами та надав практичні дієві рекомендації власникам (топ-менеджерам) як підготувати компанію та персонал до перевірок.

Доповідь на тему Правова безпека бізнесу була представлена Вадимов Васильєвим.

Управляючий партнер юридичної компанії «Евроюст груп», адвокат. Представляє інтереси клієнтів у судах всіх рівнів у справах в галузі кримінального права та адміністративного судочинства.

Досвід роботи в правоохоронній системі та контролюючих органах. Досвід роботи в галузі юриспрунденції більше 15 років.

Вадим Васильєв розкрив тему через наступні питання:

  • Безпека ведення бізнесу: засади добрих стосунків з партнерами та контрагентами.

  • Обов’язкові вимоги до оформлення документів для безпечної діяльності підприємства.

  • Схема ( алгоритм) дій, після вчинення крадіжки або шахрайського заволодіння Вашим майном.

  • Співпраця з правоохоронними органами

Питання Техніки безпеки в компаніях event-індустрії було підняте на Конференції з метою захисту як власників (директорів) компаній так і працівників.

Доповідач Петров Андрій - експерт та практик по охороні праці та техніки безпеки.

В минулому – співробітник Фонду соціального страхування, працював по напрямку виплати по втраті працездатності.

З 2011 по 2018 рік інженер з охорони праці на підприємствах.

Враховуючи інтерес учасників до роботи на Конференції та брак часу для висвітлення та вирішення піднятих питань на одноденному заході - заплановано проведення наступної Конференції у лютому 2019 року в більш широкому форматі тривалістю 2-3 дні.