Переваги членів АЗПУ
  1. Представлення та відстоювання інтересів пілотів і власників літаків - членів ГО «Авіація загального призначення України» (ГО «АЗП України») в органах державної влади України для забезпечення безпеки польотів і спрощення адміністративних процедур.
  2. Дружнє співтовариство пілотів, готове підтримати в будь-яких питаннях. Загальний чат для миттєвого обміну інформацією.
  3. Безпосередня інформаційна, технічна і юридична підтримка членів ГО «АЗП України», доступна при особистих зустрічах, в конференціях, по телефону, e-mail і через сайт.
  4. Консультації та допомога у вирішенні проблемних питань, що виникають у членів ГО «АЗП України» при експлуатації повітряних суден та виконанню польотів в повітряному просторі України та за кордоном.
  5. Організація і проведення конференцій, зустрічей, фестивалів, зльотів, перельотів, тематичних авіаційних свят.
  6. Знижки по Crew-card від організацій з підготовки пілотів, аеродромів, магазинів авіаційних товарів, страхових компаній, готелів та інше по всьому світу.
  7. Всебічна підтримка та допомога для студентів-пілотів, включаючи безкоштовне членство в ГО «АЗП України» на 6 міс.
  8. Всі привілеї як для членів екіпажів: доступ до брифінгу, метео та інших служб аеропротів Європи і США по пред'явленню Crew-card ГО «АЗП України». Можливість літати по Європі і США в період пандемії.

Будь ласка, ознайомтесь також з Цілями органцзації.
Особистий кабінет

Забули?


У цьому розділі